Chciałbyś dołączyć do

ZESPOŁU MUZYCZNEGO?

 

Chcesz wzbogacić się o doświadczenie zza oceanu? Jeśli tak, Fusion Camp Gdańsk to miejsce dla Ciebie! Fusion, to muzyczna inicjatywa, która łączy młode osoby kochające muzykę i twórczość. Native speakerzy z Ameryki będą nieodłączną częścią naszego obozu, przekazując swoje muzyczne doświadczenie, służąc pomocą, śpiewając, grając i promując chrześcijański styl życia. Wśród naszych gości będzie finalistka Amerykańskiego The Voice oraz Youtuber (pół miliona subskrypcji) !!!

________________________________________________________

Fusion Camp Gdańsk, to półkolonie dla młodzieży w wieku 13-21, organizowane przez polsko-amerykańską kadrę. 🇺🇸🤝🇵🇱 Każdego dnia będziemy uczyć się śpiewać i grać na instrumentach, aby na koniec obozu pokazać nasze umiejętności podczas KONCERTU! Oprócz tego będziemy spędzać czas na świetnej zabawie, budowaniu relacji i poznawaniu wartości chrześcijańskich. ‼️‼️‼️ Zaznaczamy, że w razie ewentualnego odwołania obozu z powodu zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej wszelkie wpłaty zostaną w całości zwrócone. W przypadku indywidualnej rezygnacji z obozu, wpłata zaliczki w wysokości 50 zł nie zostanie zwrócona po 20-tym czerwca. ‼️‼️‼️ Fusion Camp Gdańsk organizowany jest przez zespół Fusion Gdańsk, który jest częścią Kościoła EXE w Gdańsku i z ramienia programu Fusion Polska oraz Stowarzyszenia Fala, które działają z młodzieżą od wielu lat.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia Fala i programu Fusion tutaj: http://fala.net.pl/ https://pl.fusionjv.eu/

Czekamy na wasze zgłoszenia i nie możemy doczekać się spotkania z Wami! ________________________________________________________

👤 DLA KOGO: 13-21 lat

📅 KIEDY: 4 - 9 lipca

📍 GDZIE: ChALO - Chrześcijańskie Autorskie Liceum Ogólnokształcące

💸 CENA: do 31.05.2022 450 zł od 1.06.2022 490 zł

🍀 LINK DO REJESTRACJI:

ZAREJESTRUJ SIĘ

!! REJESTRACJA TRWA DO 20 CZERWCA LUB DO ZAPEŁNIENIA WSZYSTKICH MIEJSC!!!

Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu.

więcej

projektów

FUSION Katowice

Chór w Katowicach
FACEBOOK →

Pierwsze chóry Fusion powstały w 2009 roku w Czechach i Łotwie. Od tego czasu nasz projekt rozrósł się i znalazł swoje miejsce aż w 9. krajach w centralnej i wschodniej części Europy w Czechach, Łotwie, Estonii, Polsce, Słowacji, Słowenii, Ukrainie, Bułgarii i Rumunii.

CZYTAJ WIĘCEJ

FUSION Rzeszów

Chór w Rzeszowie
FACEBOOK →

FUSION Czechy

Chóry w Czechach
FACEBOOK  →
polityka prywatności
Rezerwacje
Brak rezerwacji w koszyku!
Kontynuuj przeglądanie strony
0
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram