POP/ROCKowy
chór FUSION zaprasza 
na wspólną przygodę

ZAPISZ SIĘ
Zobacz

jak to może
wyglądać

WIĘCEJ

szczegółów

p. o1

FUSION to po pierwsze warsztaty muzyczne.  Nie szkoła muzyczna, nie lekcja muzyki, ale właśnie warsztaty. Uczymy się jak w żywiołowy i ekscytujący sposób praktykować muzyczną stronę naszej osobowości.

p. o2

Po drugie. FUSION to pozytywnie zakręceni ludzie. Muzykę 100x lepiej praktykuje się z innymi i 1000x lepiej praktykuje się ją w dobrym towarzystwie. Wspierająca, zachęcająca i pełna akceptacji atmosfera to nierozerwalna część każdego z naszych chórów.

p. o3

Po trzecie FUSION to koncerty.  Nasze wydarzenia zawsze kończą się koncertem, na który uczestnicy zapraszają swoich znajomych i bliskich.  To te koncerty dostarczają nam energii i pomagają dokonywać kluczowych w naszym muzycznym życiu przełomów.

p. o4

Po czwarte, to  promocja dobrych wartości. My odnaleźliśmy je w chrześcijaństwie. Naszym celem jednak nie jest indoktrynacja, ale raczej promocja tego co w tej religii piękne, ekumeniczne i powszechnie uznawane za etyczne. Czynimy to przez krótkie inspirujące przemowy i życiowe historie.

p. o5

Po piąte, FUSION to dobra zabawa. Nikt z nas nie jest profesjonalną gwiazdą Rocka. Raczej staramy się przełamywać nasze lęki i uczymy się jak swobodnie i bez obawy praktykować nasze muzyczne upodobania. Gry towarzyskie i muzyczne zabawy są bardzo ważną częścią tego procesu.

p. o6

Po szóste, FUSION to dobrze spędzony czas. Istnieje wiele bardzo popularnych sposobów na spędzanie wolnego czasu, które nie przynoszą żadnej korzyści. Fusion taki nie jest. Fusion rozwija artystycznie, społecznie i etycznie. Te warsztaty to dobry sposób na wniesienie odrobiny dobra do życia młodzieży.
WIĘCEJ!!!
LUDZIE

poznaj zespół

Nie jesteśmy gwiazdami rocka, ale za to kochamy muzykę i wiemy jak stworzyć przestrzeń, która ekscytuje, uczy i pomaga młodzieży rozwinąć skrzydła.
 • HONORATA ŻELIGOWSKA

  dyrygent chóru,
  absolwentka Akademi Muzycznej
   im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

  MARTYNA PIECHOWSKA

  pedagog wczesnoszkolny,
  wieloletni wychowawca i organizator półkolonii i obozów letnich

  Petro
  Matviichuk

  gitarzysta, inżynier budowlany,
  członek bardzo umuzykalnionej rodziny, człowiek wielu talentów
więcej

projektów

FUSION Katowice

Chór w Katowicach
FACEBOOK →

Pierwsze chóry Fusion powstały w 2009 roku w Czechach i Łotwie. Od tego czasu nasz projekt rozrósł się i znalazł swoje miejsce aż w 9. krajach w centralnej i wschodniej części Europy w Czechach, Łotwie, Estonii, Polsce, Słowacji, Słowenii, Ukrainie, Bułgarii i Rumunii.

CZYTAJ WIĘCEJ

FUSION Rzeszów

Chór w Rzeszowie
FACEBOOK →

FUSION Czechy

Chóry w Czechach
FACEBOOK  →
ZOBACZ

polecenia

 • „Fusion to miejsce, do którego młode osoby mogą przyjść po pracowitym tygodniu i być sobą, bez obaw o opinię innych. Tutaj każdy ma swoją rolę do odegrania; nawet młodsi uczestnicy mogą poczuć, że są ważną częścią czegoś większego. Osoby, które nigdy wcześniej nie śpiewały ani nie grały na instrumencie - robią to. Ludzie, którzy nie wierzyli w Boga - zaczynają wierzyć. Fusion nie jest zwykłym, chórem; tutaj muzyka służy jako narzędzie do zmiany życia młodych ludzi”

  p. 01

  Ania Głuch

  uczestniczka Fusion, Katowice, Polska
 • „Fusion to wspaniała relacyjna służba, która pomaga naszym młodym ludziom i społecznościom być zdrowymi i aktywnymi.”

  p. 02

  Ondřej Szturc

  opiekun młodzieżowy w ESK Havirov, Czechy
 • „Od dawna staramy się być wśród młodych ludzi i chcemy im służyć. W programie Fusion znalazłem ukryty skarb. Pozwala on wkroczyć w świat, w którym znajdują się młodzi ludzie, i jest też muzyka i pragnienie, by coś dla kogoś znaczyć. Fusion to klucz do serc młodego pokolenia. Zaczynają się otwierać, słyszeć ewangelię i reagować. Niektórzy ją odrzucają, ale inni zaczynają wierzyć i podążać za Chrystusem.”

  p. 02

  Ania Głuch

  czeski duchowny, pastor

Zapisz się

Smallest directly families surprise honoured am an.
najczęściej
zadawane pytania

F.A.Q

Q 1

Czy po zapisaniu się na FUSION będę mógł zmienić zgłoszone zainteresowanie?
Tak. Zapisy są informacją dla nas, żebyśmy wiedzieli na kogo mamy się przygotować. Nie mniej jednak w trakcie możliwym jest wypróbowanie każdej z trzech ścieżek: śpiew, instrumenty, nagłośnienie.

Q 2

Dlaczego warsztaty kosztują tylko 10zł?
Warsztaty są tak naprawdę za darmo. 10zł to symboliczna kwota, która pomaga nam potwierdzić, iż zgłoszona osoba, rzeczywiście jest zainteresowana wydarzeniem. Całość z pozyskanych przychodów przelewamy na działalność charytatywną.

Q 3

Dlaczego warsztaty są tak tanie?
Ponieważ organizowane są przez wolontariuszy, którzy wierzą, że inspirowanie innych i sianie dobra to bardzo ważne dziedziny. Wolontariusze pochodzą z lokalnych kościołów, w przypadku Gdańskiego Fusion, organizatorem jest Kościół Chrześcijan Baptystów.

Q 4

Czy wydarzenie ma charakter ekumeniczny?
Tak. Podczas wydarzenia nie poruszamy tematu różnic miedzy denominacjami. Ważne jest dla nas to, aby każdy niezależnie od wyznawanego światopoglądu czuł się dobrze w towarzystwie chóru.

Q 5

Czy jako ateista mogę uczestniczyć w wydarzeniu?
Zdecydowanie :) Każdy jest mile widziany, jeśli tylko godzi się na to, aby doświadczyć w swoim życiu wzajemnej inspiracji i wspólnego pobudzania się do czynienia dobra innym ludziom.

Q 6

Ile czasu trwa wydarzenie i czy mogę uczestniczyć tylko w kilku warsztatach?
Wydarzenie trawa plus minus 3 miesiące. W tym czasie chór co tydzień spotyka się na warsztatach. Obecność cząstkowa, jest możliwa, ale wymaga uprzedniej konsultacji z organizatorami. 
ZAPISZ SIĘ
wybierz

co Cię interesuje

Śpiew

Miejsc:
60
Cena:
10zł/całość
ZAPISZ SIĘ

Instrumenty

Miejsc:
20
Cena
10zł/całość
ZAPISZ SIĘ

Nagłośnienie

Miejsc:
10
Cena:
10zł/całość
ZAPISZ SIĘ
polityka prywatności
Rezerwacje
Brak rezerwacji w koszyku!
Kontynuuj przeglądanie strony
0
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram